Головна сторінка

Вітаємо Вас на сайті Видавничого Дому “Слово” – компанії, що займається виданням та розповсюдженням навчальної літератури для ВУЗів та інших навчальних закладів.

На сайті Ви можете отримати загальну інформацію про компанію та її діяльність. В розділі “Контакт” Ви знайдете номери телефонів офісу компанії, електронну та поштову адреси, а також зможете миттєво відправити електронного листа.

Завітавши до розділу “Співробітництво” Ви зможете ознайомитись з можливими варіантами та формами співпраці з Видавничим Домом “Слово”. Коло наших партнерів не обмежується навчальними закладами та бібліотеками. Ми тісно співпрацюємо з іншими видавничими та книготоргівельними організаціями. Окремим та найважливішим напрямком нашої діяльності є видання власних книг. Можливості до співпраці з авторами з цього напрямку більш ніж широкі.

Інформація про книги “Слова” знаходиться у розділі “Власні видання”. Там Ви можете ознайомитись з каталогом власних видань, а також завантажити його електронну версію. В розділі “Українські видання” Ви знайдете електронну версію каталогу вітчизняної літератури, яку пропонує “Слово”.

В розділі “Як замовити книгу” дано роз’яснення щодо замовлення книг. Ви можете зробити це будь-яким зручним способом.

Будь-які побажання щодо роботи сайту Ви можете надсилати електронною поштою.